transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Nasza stal buduje Twój świat.

Znajdziesz ją także w swoim samochodzie, w swojej pralce, lodówce i mikrofalówce.

Inwestujemy, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku.

W ubiegłym roku w krakowskiej hucie za ponad pół miliarda złotych unowocześniliśmy nasze instalacje.

W hucie w Dąbrowie Górniczej za 700 mln złotych modernizujemy systemy odpylania w stalowni i spiekalni oraz elektrociepłownię.

W Zdzieszowicach uruchomiliśmy nowy wydział węglopochodnych za 200 mln złotych.

Media

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

News

01.03.2017 Kategoria: 2017

Dźwigacz Kultury dla ArcelorMittal Poland

Krakowskie Biuro Festiwalowe wyróżniło ArcelorMittal Poland za objęcie mecenatem Sylwestra 2016/2017 przyznając firmie Dźwigacza Kultury.

Nazwa wyróżnienia nawiązuje symbolicznie do pierwszego kręgu kręgosłupa dźwigającego czaszkę i umożliwiającego ruchy głowy, a także do mitycznego Atlasa. W tym roku grafikę Dźwigacza Kultury zaprojektował Przemysław Dębowski – założyciel wydawnictwa Karakter i autor projektów okładek do serii książek Stanisława Lema.

To dzięki ścisłej współpracy ze światem biznesu możemy organizować nasze przedsięwzięcia z wielkim rozmachem i na światowym poziomie. Finansowe wsparcie, które otrzymujemy od naszych partnerów, pozwala nam także rozwijać krakowskie produkty biznesowe i turystyczne” - zauważa Zastępca Dyrektora Krakowskiego Biura Festiwalowego ds. Marketingu Magdalena Łukasik.

Bardzo cenimy sobie współpracę z Krakowskim Biurem Festiwalowym i cieszymy się, że mogliśmy się włączyć w jeden z projektów realizowanych przez KBF”- mówi Anna Bochenek z Biura Komunikacji ArcelorMittal Poland.