transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Nasza stal buduje Twój świat.

Znajdziesz ją także w swoim samochodzie, w swojej pralce, lodówce i mikrofalówce.

Inwestujemy, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku.

W ubiegłym roku w krakowskiej hucie za ponad pół miliarda złotych unowocześniliśmy nasze instalacje.

W hucie w Dąbrowie Górniczej za 700 mln złotych modernizujemy systemy odpylania w stalowni i spiekalni oraz elektrociepłownię.

W Zdzieszowicach uruchomiliśmy nowy wydział węglopochodnych za 200 mln złotych.

Media

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

News

21.06.2017 Kategoria: 2017

Huta od nowa: interaktywny reportaż o krakowskim oddziale ArcelorMittal Poland

Huta od nowa - tak nazywa się reportaż o krakowskim oddziale ArcelorMittal Poland. Nazwa jest przewrotna: ma nie tylko pokazać, że zakład historycznie związany jest z Nową Hutą, ale przedstawić,  jak zmieniał się na przestrzeni lat, jak odnawia swoje instalacje, a także, jak stara się podążać za duchem zmian. 
Reportaż interaktywny "Huta od nowa" powstawał kilka miesięcy. W reportażu znaleźć można wideo-wywiady z długoletnimi pracownikami firmy. Każdy z nich opowiada z własnej perspektywy o zmianach i historii swojego życia, która przeplatała się z historią huty.

Reportaż podzielony został na cztery rozdziały. Pierwszy poświęcony jest akcji Photoday, która odbyła się na terenie krakowskiej huty. W kolejnym można poznać pracowników ArcelorMittal Poland i zadać im pytania. Rozdział trzeci przedstawia inwestycje krakowskiego oddziału ArcelorMittal, a z rozdziału czwartego można dowiedzieć się, jak funkcjonuje druga - pod względem wielkości produkcji stali - huta w Polsce.

Zachęcamy do obejrzenia reportażu i zapoznania się z nową odsłoną huty.