transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Nasza stal buduje Twój świat.

Znajdziesz ją także w swoim samochodzie, w swojej pralce, lodówce i mikrofalówce.

Inwestujemy, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku.

W ubiegłym roku w krakowskiej hucie za ponad pół miliarda złotych unowocześniliśmy nasze instalacje.

W hucie w Dąbrowie Górniczej za 700 mln złotych modernizujemy systemy odpylania w stalowni i spiekalni oraz elektrociepłownię.

W Zdzieszowicach uruchomiliśmy nowy wydział węglopochodnych za 200 mln złotych.

Media

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

News

27.06.2017 Kategoria: 2017

Hutnicze pikniki w naszym obiektywie

Ważnym wydarzeniem w kalendarzu naszej firmy są coroczne pikniki z okazji  Dnia Hutnika, połączone z obchodami Dnia Dziecka. W tym roku 17 czerwca hutnicy wraz z rodzinami bawili się w Zdzieszowicach i w Krakowie, a 24 czerwca – w Sosnowcu.

Pogoda 17 czerwca nie zachęcała do rekreacji na świeżym powietrzu – było zimno i padał deszcz, ale organizatorzy i tak byli mile zaskoczeni: hutnicy jak zwykle dopisali. Zgodnie ze skrupulatnymi wyliczeniami organizatorów, na pikniku w Krakowie bawiło się blisko 2,5 tysiąca osób, w Zdzieszowicach około tysiąca, a w Sosnowcu przy pięknej, słonecznej pogodzie blisko 5 tysięcy osób.


Najmłodsi w pełni korzystali z prawa do zabawy. Nie brakowało ich na dmuchanych zjeżdżalniach i zamkach, ściance wspinaczkowej, czy na eurobungee. Maluchy ustawiały się w kolejce do malowania buzi, by zamknąć się w wielkich kulach zorbing, a nawet do pływania w modnych kulach po wodzie. Dla nieco starszych były kręgle i bieg w workach. Przygotowano też wiele konkursów, w których i starsi, i młodsi, mogli wykazać się wiedzą. Dzieci miały okazję obejrzeć z bliska wóz strażacki, a nawet wejść do środka i posiedzieć za kierownicą, dzięki uprzejmości naszej zakładowej straży pożarnej.  

Pikniki są okazją do spędzania czasu wspólnie z rodziną, ale również z kolegami z pracy. A na wytrwałych czekały muzyczne atrakcje. W tym roku bawiliśmy się pod hasłem „Festiwal Disco Polo” i tak rzeczywiście było – występy kilku zespołów rozruszały naszą publikę. Pikniki zakończyły się efektownym pokazem sztucznych ogni.