transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Nasza stal buduje Twój świat.

Znajdziesz ją także w swoim samochodzie, w swojej pralce, lodówce i mikrofalówce.

Inwestujemy, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku.

W ubiegłym roku w krakowskiej hucie za ponad pół miliarda złotych unowocześniliśmy nasze instalacje.

W hucie w Dąbrowie Górniczej za 700 mln złotych modernizujemy systemy odpylania w stalowni i spiekalni oraz elektrociepłownię.

W Zdzieszowicach uruchomiliśmy nowy wydział węglopochodnych za 200 mln złotych.

Media

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

News

10.03.2017 Kategoria: 2017

Na targach pracy

Wiosna to dla studentów czas intensywnych poszukiwań atrakcyjnych ofert wakacyjnych praktyk, staży i pracy. Nasza firma po raz kolejny wychodzi młodym inżynierom naprzeciw, spotykając się z nimi podczas uczelnianych targów pracy. 6 marca nasze stoisko targowe na Politechnice Śląskiej było mocno oblegane przez przyszłych inżynierów.

Mieli oni okazję nie tylko bliżej poznać profil ArcelorMittal Poland i oferty praktyk i pracy, ale także zapoznać się z inicjatywami podejmowanymi w ramach programu edukacyjnego ZainSTALuj się.

Ze studentami rozmawiali przedstawiciele ArcelorMittal Poland z działu HR oraz z Biura Automatyki, Informatyki Przemysłowej i Modeli, dzięki którym zainteresowani studenci mogli dowiedzieć się szczegółów dotyczących codziennej pracy w naszej firmie

Kolejne spotkanie ze studentami odbędzie się 5 kwietnia podczas Targów Pracy AGH w Krakowie, na które serdecznie zapraszamy.