transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Nasza stal buduje Twój świat.

Znajdziesz ją także w swoim samochodzie, w swojej pralce, lodówce i mikrofalówce.

Inwestujemy, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku.

W ubiegłym roku w krakowskiej hucie za ponad pół miliarda złotych unowocześniliśmy nasze instalacje.

W hucie w Dąbrowie Górniczej za 700 mln złotych modernizujemy systemy odpylania w stalowni i spiekalni oraz elektrociepłownię.

W Zdzieszowicach uruchomiliśmy nowy wydział węglopochodnych za 200 mln złotych.

Media

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

News

30.08.2017 Kategoria: 2017

Zajrzyj za bramę krakowskiej huty

16 i 17 września przez dwa dni, zupełnie na luzie, nieśpiesznie i przede wszystkim z profesjonalnymi przewodnikami będzie można zwiedzić Nową Hutę wzdłuż i wszerz. Poznać miejsca niedostępne na co dzień, historię i sekrety dzielnicy.  
Organizatorem akcji jest Muzeum Historyczne Miasta Krakowa Oddział Dzieje Nowej Huty, a – obok innych nowohuckich instytucji kulturalnych – w akcję w tym roku włącza się ArcelorMittal Poland.

Przy okazji Zajrzyj do Huty będzie można zajrzeć za bramę krakowskiej huty.
W sobotę 16 września  o godz.  9 i  11 – zaplanowano zwiedzanie krakowskiego oddziału ArcelorMittal Poland oraz zapoznanie się z procesem produkcji w walcowniach gorącej i zimnej (nowa linia ocynkowania). To najnowsze inwestycje w krakowskiej hucie. Zapisy na ten punkt programu zajrzyj do huty rozpoczną się 1 września!
Uczestnicy muszą mieć ukończone 15 lat.Wstęp na teren huty tylko w długich spodniach i pełnym obuwiu na płaskiej podeszwie. Wszyscy zwiedzający otrzymają kaski, fartuchy i okulary. Na terenie huty obowiązuje bezwzględny zakaz fotografowania.   Zapisy: tel. 12 426 50 60, e-mail: info@mhk.pl lub e-rezerwacja: https://bilety.mhk.pl/rezerwacja/wydarzenie.html
Przy zapisach należy podać imię, nazwisko, PESEL.

Więcej informacji na stronie Muzeum Historycznego Miasta Krakowa w zakładce Zajrzyj do huty.