W ArcelorMittal Poland zatrudniamy ponad 10 000 wykwalifikowanych pracowników, a do tej pory zainwestowaliśmy już 7 mld złotych w rozwój naszej firmy. Naszą misją jest zrównoważony rozwój oparty na nowoczesnych technologiach. Zmieniaj z nami przyszłość i dołącz do staLOVEgo świata. Jesteś mile widziany. Zobacz aktualne oferty pracy.

LinkedIN ArcelorMittal Poland:

LinkedIN ArcelorMittal:

Oferta pracy

Rozwój

Poznaj możliwości rozwoju  w ArcelorMittal Poland

Poznaj możliwości rozwoju w ArcelorMittal Poland

Szeroki wachlarz szkoleń

Nasi pracownicy mają dostęp do szkoleń specjalistycznych, technicznych, menadżerskich, językowych oraz rozwijających ich kompetencje miękkie. Szkolenia mogą być  realizowane w tradycyjnej formie, jak również przez platformę Online Campus w ramach globalnego ArcelorMittal University. Dzięki temu rozwiązaniu, pracownicy w każdym oddziale firmy na świecie mają możliwość rozwijania tych samych kompetencji.

Indywidualny plan rozwoju

Wspieramy naszych pracowników dzięki wdrożonemu zarządzaniu przez cele oraz systemowi oceny okresowej. Pracownik wraz ze swoim przełożonym ma możliwość kontrolować swoje osiągnięcia, jak i definiować obszary, które wymagają poprawy.

Podnoszenie kwalifikacji

Firma umożliwia swoim pracownikom podnoszenie lub uzupełnienie kwalifikacji zawodowych w różnych typach szkół: w szkołach średnich, na studiach wyższych i podyplomowych.

Wybrane projekty i programy rozwojowe

- Akademia Talentów

Cel programu to rozwój umiejętności eksperckich, menadżerskich i mentorskich oraz transfer cennej wiedzy hutniczej pomiędzy inżynierami z krótszym stażem a ich doświadczonymi mentorami. W trakcie projektu interdyscyplinarne zespoły pracują pod okiem mentora nad realnym problemem biznesowym lub technologicznym. Na autorów najlepszych projektów czekają nagrody, na przykład w postaci  wizyty studyjnej w fabryce  Lamborghini we Włoszech.

- Szkolenia „Bezpieczeństwo to my”

Jest to unikalny, szeroko zakrojony projekt edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa. Program skupia się na praktycznym wymiarze przeciwdziałania wypadkom w naszej codziennej pracy. Szkoleniami są objęci wszyscy pracownicy  operacyjni i mistrzowie, a prowadzą je ich koledzy z zakładów produkcyjnych, który zgłosili się w procesie rekrutacji i zostali trenerami wewnętrznymi; w 2017 roku 10 trenerów przeszkoliło 4689 osób.

- Learning Week

Podczas Learning Week promujemy ideę nauki przez całe życie i motywujemy pracowników do zastanowienia się nad swoją ścieżką rozwoju. W ramach  tego wydarzenia organizowane są warsztaty oraz spotkania rozwojowe i motywacyjne.

- Dzień Bezpieczeństwa, Tydzień Zdrowia i Dni Równowagi

Co roku organizowane są dla naszych pracowników szkolenia i inspirujące wydarzenia mające na celu zwiększyć świadomość w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia oraz polepszyć jakość życia codziennego. Wśród zorganizowanych wydarzeń znalazły się m.in.: warsztaty mindfullness, muzyczne warsztaty relaksacyjne, warsztaty żywieniowe, akcja „Schudnij z nami” – z kompleksową opieką dietetyka i fizjoterapeuty.

Wewnętrzne oferty pracy

Dzięki platformie rekrutacyjnej w chmurze, nasi pracownicy mogą rozwinąć swoją karierę w strukturach lokalnych, jak i globalnych. Wystarczy się zalogować i zaaplikować na wybraną ofertę pracy w wewnętrznej odsłonie naszej platformy.

Praktyki, Staże, Stypendia

Uczniowie i studenci mają okazję poznać naszą pracę „od kuchni”, dzięki naszemu programowi praktyk uczniowskich i studenckich. Oprócz tego oferujemy stypendia najlepszym studentom. Wielu z nich, po odbytych stażach/praktykach zostaje z ArcelorMittal Poland, aby dalej rozwijać swoją ścieżkę kariery.

Aplikuj na praktykę lub staż

Regulamin programu stypendiów​​​​​​​

Zobacz etapy rekrutacji

01.

Przesłanie aplikacji

Pierwsze wrażanie jest bardzo ważne, prześlij do nas swoje aktualne CV:

odpowiedz na aktualną ofertę pracy

02.

Spotkanie rekrutacyjne (online)

Chcemy Cię bliżej poznać i zweryfikować Twoje dopasowanie do wymagań na danym stanowisku pracy oraz do naszej kultury organizacyjnej.

03.

Spotkanie rekrutacyjne z menadżerem (online)

Jeśli spełniasz kryteria określone dla danego stanowiska, zaprosimy Cię na kolejne spotkanie, na którym będziesz mógł poznać swojego potencjalnego Przełożonego i zweryfikować swoje wyobrażenie na temat naszej firmy.

Sprawdź benefity

Firmowa integracja

Corocznie organizujemy takie projekty jak Learning Week - Tydzień Nauki, Dzień Bezpieczeństwa, Dni Równowagi, pikniki rodzinne z okazji Dnia Hutnika i Dnia Dziecka oraz Tydzień Zdrowia. Są to wydarzenia tematyczne, które na stałe wpisały się w kalendarz naszych inicjatyw.

Inspirujące szkolenia

Podejmujemy wiele działań i inicjatyw szkoleniowych, które mają na celu podnoszenie efektywności osobistej naszych pracowników - w tym umiejętności menadżerskich oraz współpracy zespołowej.

Wspólne posiłki

Każdego dnia możesz korzystać z bezpłatnych posiłków w naszych firmowych stołówkach.

Zdrowie

Oferujemy Ci bezpłatną, profesjonalną opiekę zdrowotną.

Rozrywka

Po pracy masz szansę skorzystać z dofinansowania do wypoczynku – oferujemy: karty Multisport, bilety do kina, na basen oraz na wybrane imprezy kulturalne (przedstawienia, koncerty).

Przedszkola

Dla dzieci naszych pracowników otworzyliśmy kreatywne przedszkola w Dąbrowie Górniczej i Krakowie! W programie zajęć wykorzystywane są następujące metody: Metoda Dobrego Startu, elementy Metody M. Montessori oraz Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborn.

Wypoczynek

Chętnie dofinansujemy Twoje wczasy pod gruszą, a także wycieczki rekreacyjne.

Premie i nagrody

U nas możesz liczyć na tradycyjny dodatek z okazji Dnia Hutnika, a także comiesięczne premie i nagrody roczne.

Przyszłość

Mamy dla Ciebie również Pracowniczy Program Emerytalny -  w całości opłacany przez pracodawcę.

To nie wszystko

Możesz również skorzystać z innych benefitów, np. niskooprocentowanej pożyczki mieszkaniowej, programów prozdrowotnych, z programu mini grantów- możesz wspierać również swoją społeczność i starać się o dofinansowanie do różnych projektów społecznych oraz wielu innych – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby!

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem