transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Nasza stal buduje Twój świat.

Znajdziesz ją także w swoim samochodzie, w swojej pralce, lodówce i mikrofalówce.

Inwestujemy, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku.

W ubiegłym roku w krakowskiej hucie za ponad pół miliarda złotych unowocześniliśmy nasze instalacje.

W hucie w Dąbrowie Górniczej za 700 mln złotych modernizujemy systemy odpylania w stalowni i spiekalni oraz elektrociepłownię.

W Zdzieszowicach uruchomiliśmy nowy wydział węglopochodnych za 200 mln złotych.

Media

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

News

05.04.2018 Kategoria: 2017

ArcelorMittal Poland sponsorem XI Półmaratonu Dąbrowskiego! Ostatni dzwonek na rozgrzewkę

XI edycja Półmaratonu Dąbrowskiego coraz bliżej. Biegacze skupiają się na ostatnich przygotowaniach do półmaratonu, który startuje już w niedzielę 8 kwietnia. Firma ArcelorMittal Poland po raz kolejny została sponsorem tytularnym tej wielkiej imprezy dla miłośników biegania.

Impreza połączona jest z 5-kilometrowym marszem Nordic Walking i cieszy się wśród biegaczy dużą popularnością. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział blisko 1600 zawodników.

ArcelorMittal Poland nie tylko wspiera organizację półmaratonu w Dąbrowie Górniczej jako partner tytularny, ale także aktywnie włącza się w sam bieg!

- W XI edycji zawodów wystartuje 70 pracowników ze wszystkich oddziałów ArcelorMittal Poland. Bardzo się cieszę, że z roku na rok biegaczy w naszej firmie jest coraz więcej i osiągają coraz lepsze wyniki. Oznacza to, że zdrowy tryb życia to nie pusty slogan, ale poważne zobowiązanie, a przy tym dobra zabawa i pasja. Dla mnie to również będzie kolejny start w półmaratonie, który bardzo lubię m.in. ze względu na ciekawą trasę wzdłuż Pogorii IV i III. Zapowiada się piękna pogoda więc zapraszamy kibiców do wsparcia nas na trasie. Trzymam za wszystkich kciuki i do zobaczenia na starcie! - mówi Karolina Muza-Adamiec, szefowa Zespołu Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland.

Uczestnicy Półmaratonu Dąbrowskiego wystartują w niedzielę sprzed stadionu w Ujejscu punktualnie o godz. 11. Swoje zmagania zakończą przed Halą Widowiskowo-Sportową „Centrum”.

Wszystkim biegaczom, w tym pracownikom ArcelorMittal Poland, życzymy powodzenia i pobicia życiowego rekordu!