transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Nasza stal buduje Twój świat.

Znajdziesz ją także w swoim samochodzie, w swojej pralce, lodówce i mikrofalówce.

Inwestujemy, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku.

W ubiegłym roku w krakowskiej hucie za ponad pół miliarda złotych unowocześniliśmy nasze instalacje.

W hucie w Dąbrowie Górniczej za 700 mln złotych modernizujemy systemy odpylania w stalowni i spiekalni oraz elektrociepłownię.

W Zdzieszowicach uruchomiliśmy nowy wydział węglopochodnych za 200 mln złotych.

Media

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

News

22.05.2018 Kategoria: 2018

Dzień Hutnika i Dzień Dziecka z ArcelorMittal Poland

W tym roku na nasze obchody Dnia Dziecka i Dnia Hutnika zapraszamy całe rodziny do jednej z trzech lokalizacji: 26 maja będziemy świętować na łące przy Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie, 9 czerwca na tzw. Górce Środulskiej w Sosnowcu i tradycyjnie w Zdzieszowicach na terenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji 16 czerwca.

W programie rodzinnego pikniku wielki Adventure Park, w którym (w zależności od wieku/wzrostu) może wziąć udział każdy, a w nim: bubble ball, pojazdy Rhino, ścianka wspinaczkowa, euro bungee, kule wodne, zoorbing, tor dla minijepów i dmuchańce.

W tym roku mona także zbierać punkty za korzystanie z wyznaczonych atrakcji Adventure Park podczas pikniku. Punkty zebrane na specjalnych kartach można potem wymienić na gadżety ArcelorMittal Poland w specjalnym „sklepiku” na terenie pikniku (liczba gadżetów ograniczona).

Na scenie zobaczymy artystów znanych z muzycznych talent show: The Voice of Poland i Mam Talent, którzy zaśpiewają największe przeboje muzyczne, a wieczorem razem wystąpią w wielkim finale. Na zakończenie planujemy pokaz sztucznych ogni!

Startujemy o 15.00! Przyjdźcie z rodziną i znajomymi. Do zobaczenia!