transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Nasza stal buduje Twój świat.

Znajdziesz ją także w swoim samochodzie, w swojej pralce, lodówce i mikrofalówce.

Inwestujemy, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku.

W ubiegłym roku w krakowskiej hucie za ponad pół miliarda złotych unowocześniliśmy nasze instalacje.

W hucie w Dąbrowie Górniczej za 700 mln złotych modernizujemy systemy odpylania w stalowni i spiekalni oraz elektrociepłownię.

W Zdzieszowicach uruchomiliśmy nowy wydział węglopochodnych za 200 mln złotych.

Media

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

News

04.12.2017 Kategoria: 2017

ArcelorMittal Poland: Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Facebook to dziś dla wielu główne źródło informacji. Powoli zastępuje tradycyjne media i codziennie serwuje użytkownikom szybkie i zwięzłe komunikaty. ArcelorMittal Poland inwestuje w innowacyjne rozwiązania produkcyjne, ale nie zapomina także o nowoczesnej komunikacji. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, bo przemysł 4.0 wymaga obecności w mediach społecznościowych.

Mamy już profil na Twitterze (https://twitter.com/ArcelorMittalPL), na LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/arcelormittal-poland-s-a/ )i kanał na YouTube. Teraz w ślad za innymi zakładami ArcelorMittal m.in. w Czechach, Belgii, Kanadzie czy Brazylii dołączyliśmy do Facebooka. W końcu jak mawiają: kto nie ma Facebooka, ten nie istnieje.

Oficjalny fanpage ArcelorMittal Poland znajdziecie pod adresem: https://www.facebook.com/ArcelorMittalPoland/. Będziemy na bieżąco informować was, naszych interesariuszy i mieszkańców o naszych działaniach, inwestycjach i inicjatywach społecznych. Znajdziecie tu także świeżą porcję wiadomości i ciekawostek z branży stalowej, zdjęcia z imprez, które wspieramy czy akcji wolontariackich naszych pracowników. Zaglądajcie na nasz fanpage, śledźcie wpisy i dzielcie się ze znajomymi naszymi wspólnymi osiągnięciami.

Każdy pracownik, który ma swoje prywatne konto na Facebooku może polubić nasze posty, albo je udostępnić. Pamiętajcie jednak, że zgodnie z polityką korporacyjną udostępnione posty powinny zawierać hashtag #IworkatArcelorMittal.

Do zobaczenia na: https://www.facebook.com/ArcelorMittalPoland/