transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Nasza stal buduje Twój świat.

Znajdziesz ją także w swoim samochodzie, w swojej pralce, lodówce i mikrofalówce.

Inwestujemy, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku.

W ubiegłym roku w krakowskiej hucie za ponad pół miliarda złotych unowocześniliśmy nasze instalacje.

W hucie w Dąbrowie Górniczej za 700 mln złotych modernizujemy systemy odpylania w stalowni i spiekalni oraz elektrociepłownię.

W Zdzieszowicach uruchomiliśmy nowy wydział węglopochodnych za 200 mln złotych.

Media

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

News

29.06.2017 Kategoria: 2017

ArcelorMittal Poland wspiera Juliadę – miesiąc sportu oraz wspaniałej zabawy dla małych i dużych

Mecze piłki nożnej, badmintona, piłki ręcznej, tenisa stołowego, siatkówki, futsalu, ale też potyczki szachowe, breakdance czy ścianka wspinaczkowa to atrakcje, jakie w lipcu będą czekać na małych i dużych mieszkańców Krakowa. Do udziału w tych atrakcjach, jak co roku, zapraszają organizatorzy Urząd Miasta Krakowa i Stowarzyszenie SIEMACHA oraz partner wydarzenia ArcelorMittal Poland. Miejscem rozgrywek tradycyjnie będzie Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Nowej Hucie i plac Jana Nowaka Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską.

 

Jednym z obszarów działalności społecznej ArcelorMittal Poland jest promocja sportu amatorskiego i zdrowego stylu życia w miastach, w których zlokalizowane są zakłady firmy. - W Krakowie od 6 lat wspieramy Juliadę, ponieważ najcenniejsze w tej imprezie jest to, że nie liczą się miejsca na podium, ale dobra zabawa i możliwość spędzenia czasu z bliskimi. Juliada „zaraża„ sportem, zachęca różnorodnością, każdemu oferuje coś ciekawego. Dzięki naszemu wsparciu program jest bogatszy i więcej osób może z niego skorzystać – mówi Karolina Muza-Adamiec, szef Zespołu Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland.