transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Nasza stal buduje Twój świat.

Znajdziesz ją także w swoim samochodzie, w swojej pralce, lodówce i mikrofalówce.

Inwestujemy, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku.

W ubiegłym roku w krakowskiej hucie za ponad pół miliarda złotych unowocześniliśmy nasze instalacje.

W hucie w Dąbrowie Górniczej za 700 mln złotych modernizujemy systemy odpylania w stalowni i spiekalni oraz elektrociepłownię.

W Zdzieszowicach uruchomiliśmy nowy wydział węglopochodnych za 200 mln złotych.

Media

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

News

30.11.2017 Kategoria: 2017

Coroczne spotkanie z klientami

Spotkanie z okazji Dnia Klienta ArcelorMittal w obszarze europejskiego segmentu wyrobów płaskich odbyło się 27 listopada w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Takie spotkania wpisały się już na stałe w kalendarz wydarzeń naszej firmy. Są okazją do wymiany doświadczeń i podtrzymania dotychczasowych, dobrych relacji z naszymi klientami.

- Jesteśmy tu po to, by odpowiadać na pytania i wspierać działalność biznesową firm, które reprezentujecie, oferując rozwiązania, które wyjdą naprzeciw waszym potrzebom. Bardzo nam zależy na budowaniu dobrej więzi i współpracy z odbiorcami naszych wyrobów - mówił Tomasz Plaskura, dyrektor sprzedaży ArcelorMittal Europe – Wyroby Płaskie na Europę, witając gości corocznego spotkania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza firma  stale podnosi jakość obsługi. Szybką, wydajną i niezawodną współpracę zapewnia cyfryzacja procesów handlowych w ArcelorMittal. Klienci już  korzystają  z platformy SteelUser, która daje m.in. możliwości personalizowania raportów. Dzięki  e-fakturowaniu optymalizowane są koszty administracyjne i minimalizowane potencjalne błędy.

Znacząco skrócił się też czas przetwarzania dokumentów. Spośród wielu korzyści dla klientów wynikających z wdrożenia usług cyfrowych warto podkreślić wsparcie techniczne z wykorzystaniem aplikacji Steel Advisor czy też możliwości automatycznego wprowadzania zamówień. Równie ważnym w naszej firmie projektem będzie Przemysł 4.0.  - Realizujemy te działania, ponieważ słuchamy tego, co nam mówicie, by sprostać waszym wymaganiom i dostarczać te produkty, których potrzebujecie – zapewniał Tomasz Plaskura

Rozmowy kuluarowe były właśnie okazją do wymiany doświadczeń, co zgodnie potwierdzali kontrahenci. Sprzyjała temu atmosfera, którą zapewnił koncert Atom String Quartet. Gościnnie wystąpił Sebastian Karpiel-Bułecka.