transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Nasza stal buduje Twój świat.

Znajdziesz ją także w swoim samochodzie, w swojej pralce, lodówce i mikrofalówce.

Inwestujemy, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku.

W ubiegłym roku w krakowskiej hucie za ponad pół miliarda złotych unowocześniliśmy nasze instalacje.

W hucie w Dąbrowie Górniczej za 700 mln złotych modernizujemy systemy odpylania w stalowni i spiekalni oraz elektrociepłownię.

W Zdzieszowicach uruchomiliśmy nowy wydział węglopochodnych za 200 mln złotych.

Media

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

News

02.10.2017 Kategoria: 2017

#CzynyNieSłowa

W zakończonym 28 września V Marszobiegu Charytatywnym ArcelorMittal Poland wzięło udział 1412 uczestników. Razem pokonaliśmy dystans 9844 kilometrów, co w przeliczeniu na złotówki (za każdy kilometr firma wpłaca 5 zł) dało kwotę 49 220 zł.

 

- Bądźcie proszę – przed marszobiegiem pisał do pracowników dyrektor generalny Geert Verbeeck. Na starcie, podczas powitania pierwszych zawodników, wymieniał imiona całej „czternastki” dzieci, dla których zorganizowano to wydarzenie. Sam wziął czynny udział w 2 marszobiegach, zaliczając, jak co roku, po kilka okrążeń.

- Wszyscy pomagamy 14 potrzebującym dzieciom. Jest to niezwykle potrzebna akcja w naszej firmie, która pomaga nie tylko dzieciom, ale również nam wszystkim zachować dobrą kondycję – powiedziała Beata Łęgowiak-Szota z Biura BHP, które od początku, razem z Fundacją Nasze Dzieci, jest organizatorem marszobiegu.

Na wyznaczonych trasach wewnątrz hut w Dąbrowie Górniczej i w Krakowie, a w Zdzieszowicach nawet poza zakładem, pojawili się pracownicy ArcelorMittal Poland, spółek zależnych, przedstawiciele związków zawodowych, pracownicy ochrony i strażacy. W organizację tego przedsięwzięcia zaangażowani byli wolontariusze, którzy obsługiwali stoiska startowe, stanowisko cateringu i przybijali pieczątki. Wśród pracowników panowała atmosfera wyjątkowego wydarzenia.- Trzeba wspomagać innych – mówili z przekonaniem z przekonaniem.


W zakończonym 28 września V Marszobiegu Charytatywnym wzięło udział 1412 uczestników. Razem pokonaliśmy dystans 9844 kilometrów, co w przeliczeniu na złotówki (za każdy kilometr firma wpłaca 5 zł) dało kwotę 49 220 zł. Średni dystans na 1 uczestnika to prawie 7 km.
Wszystkim dziękujemy!