transforming tomorrow
ArcelorMittal Europe – Flat Products
ArcelorMittal Poland

Nasza stal buduje Twój świat.

Znajdziesz ją także w swoim samochodzie, w swojej pralce, lodówce i mikrofalówce.

Inwestujemy, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku.

W ubiegłym roku w krakowskiej hucie za ponad pół miliarda złotych unowocześniliśmy nasze instalacje.

W hucie w Dąbrowie Górniczej za 700 mln złotych modernizujemy systemy odpylania w stalowni i spiekalni oraz elektrociepłownię.

W Zdzieszowicach uruchomiliśmy nowy wydział węglopochodnych za 200 mln złotych.

Media

Page tools
Drukuj
Ulubione 
Publikuj
FacebookTwitter

News

28.09.2017 Kategoria: 2017

Dni Równowagi za nami

Ponad 100 pracowników ArcelorMittal Poland wzięło aktywny udział w zajęciach zorganizowanych z okazji Dni Równowagi.  Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się lekcje tai chi: w 2 grupach ćwiczyło łącznie 41 osób.

W Krakowie, Zdzieszowicach i Dąbrowie Górniczej odbywały się warsztaty motywacyjne, których uczestnicy  uczyli się sposobów wizualizacji, pozwalających realizować plany i marzenia. Jak przekonywała trener, marzeń nie można skrywać przed światem, a wyobraźnia powinna  wspierać ich  realizację.

Z kolei na zajęciach z technik uważności „mindfulness” można było  nauczyć się sztuki życia tu i teraz. Praktyka mindfulness pomaga zredukować skutki stresu, wpływa na wzrost koncentracji, lepsze zrozumienie komunikatów i intencji innych osób, a także zwiększa kreatywność.

- Dni Równowagi po raz kolejny organizujemy we wrześniu. To dobry moment na zastanowienie się nad własnym balansem praca-życie. Co roku zapraszamy pracowników do różnych aktywności, które mają pomóc nam znaleźć wewnętrzną równowagę, zredukować stres czy lepiej zarządzać swoim czasem. Przede wszystkim przekonujemy jednak, że praca i dom to dwa nierozłączne, przeplatające się obszary naszego życia, których nie możemy oddzielić od siebie grubą kreską. Dlatego też staramy się pokazywać, jak można czerpać satysfakcję z samej pracy i nie funkcjonować w przekonaniu, że prawdziwe życie zaczyna się dopiero po 16 - powiedziała Marta Marczewska z Biura GEDP, Szkoleń i Rekrutacji, koordynująca całe wydarzenie.