Aktualności

1000 dni bez wypadku z przerwą w pracy

15/03/2017

W lutym w chorzowskim oddziale ArcelorMittal Poland minęło 1000 dni bez wypadku z przerwą w pracy. To ogromny sukces wszystkich pracowników Oddziału Huta Królewska.

- Tak dobry wynik nie jest przypadkowy. Jest on efektem ciągłych wysiłków pracowników zaangażowanych w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa – podkreśla Zbigniew Stępień, kierownik wsparcia BHP w Hucie Królewskiej. – Ten sukces nie zwalnia nas jednak z ciągłej pracy nad świadomością pracowników. Wierzymy, że osiągnięty rezultat będzie nas motywował do dalszego doskonalenia się w tym obszarze.

Działania zmierzające do tworzenia kultury bezpieczeństwa pracy w chorzowskim oddziale są prowadzone od wielu lat. Obecnie zostały usystematyzowane i są bardziej intensywne.

- Audyty bezpieczeństwa, obserwacje i warsztaty z pracownikami, podczas których analizujemy niebezpieczne zachowania są elementami naszej codziennej pracy. Dzięki takim aktywnościom możemy wpływać na poprawę bezpieczeństwa – dodaje Rafał Stefaniak, koordynator BHP w chorzowskim oddziale.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem