Aktualności

1200 absolwentów Akademii Menedżera

20/12/2011

Kolejna, 150-osobowa grupa pracowników ArcelorMittal Poland ukończyła Akademię Menedżera. Uroczyste Grand Finale odbyło się 5 grudnia w sosnowieckim zakładzie ArcelorMittal Poland. Absolwenci otrzymali certyfikaty oraz pamiątkowe birety.

 Program szkoleniowy dla pracowników i kadry kierowniczej organizowany przez Biuro Rekrutacji i Szkoleń prowadzony był od 2007 roku. W ramach piątej, ostatniej już edycji Akademii Menedżera współpracujące z ArcelorMittal Poland firmy szkoleniowe House of Skills oraz Centrum Szkoleniowe JET przeprowadziły 58 sesji szkoleniowych w ciągu blisko 120 dni. Każdy z pracowników uczestniczył w kilkunastu dniach szkoleniowych, zdobywając umiejętności z zakresu świadomości biznesowej, kultury i zmiany organizacyjnej, zarządzania wynikami, przywództwa indywidualnego oraz zespołowego, a także feedbacku i coachingu.

Cały, ponadpięcioletni projekt to 461 sesji, prawie 930 dni szkoleniowych i blisko 1200 absolwentów. W 2012 roku uczestnicy Akademii nadal będą mieć możliwość korzystania ze szkoleń dodatkowych w ramach tzw.  „zielonego koszyka”, obejmującego umiejętności miękkie, takie jak asertywność czy odporność na stres.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem