Aktualności

Aktywiści z Krakowa mogą zrealizować swoją inicjatywę dzięki grantom od ArcelorMittal Poland

24/04/2019

ArcelorMittal Poland wraz z Urzędem Miasta Krakowa zapraszają do udziału w programie grantowym „Działamy lokalnie" dla aktywnych mieszkańców Krakowa. Właściciel krakowskiej huty przeznaczył aż 100 000 zł do rozdysponowania na projekty społeczne, które mogą zgłaszać organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne oraz grupy nieformalne działające na rzecz mieszkańców Grodu Kraka. Wnioski można składać do 31 maja.

Składane projekty powinny dotyczyć jednego z obszarów: ekologia, zdrowie, bezpieczeństwo, edukacja. Organizacja lub grupa mieszkańców powinna wykorzystać grant na konkretny projekt, poszerzenie swojej społecznej działalności lub nową aktywność dla mieszkańców. Fundusze nie mogą natomiast zostać przeznaczone na pokrycie codziennej działalności organizacji (np. na opłacenie bieżących rachunków). 

Na tegoroczną edycję ArcelorMittal Poland przeznaczył 100 000 zł a wysokość grantu może wynieść od 5 tysięcy do 10 tysięcy złotych.

Termin składania wniosków upływa 31 maja.

Komisja złożona z przedstawicieli ArcelorMittal Poland oraz Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa rozpatrzy wnioski i wybierze najlepsze projekty do 19 czerwca.

Poniżej znajdują się niezbędne dokumenty: 

Regulamin

Wniosek

Sprawozdanie

Klauzula informacyjna

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 32-776 7954 lub adresem e-mail: magdalena.kusmierz@remove-this.arcelormittal.com

Zapraszamy!

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem