Aktualności

Ambasador Polskiej Gospodarki 2010

28/05/2010

ArcelorMittal Poland został laureatem prestiżowego konkursu „Ambasador Polskiej Gospodarki 2010” w kategorii: Eksporter.

W imieniu Zarządu naszej firmy, 17 maja w Ministerstwie Spraw Zagranicznych w Warszawie, dyplom odebrał Stefan Dzienniak, dyrektor wykonawczy ds. projektów specjalnych. Kapituła nagrodziła naszą spółkę za szyny eksportowane na rynek niemiecki.

- Ta nagroda świadczy o docenieniu przez biznesowe otoczenie naszych wysiłków inwestycyjnych i modernizacyjnych, jakie w ostatnich latach poczyniliśmy w obszarze produkcji. To również nagroda za wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów - podkreśla Stefan Dzienniak. – Z pewnością przyczyni się do wzmocnienia konkurencyjnej pozycji naszej firmy na rynku krajowym i zagranicznym.

Przypomnijmy, w 2009 roku ArcelorMittal Poland dostarczył do Deutsche Bahn około 100 tys. ton szyn. Było to możliwe dzięki zakupowi bloku kontrolno-pomiarowego nowej generacji, umożliwiającego realizację dostaw dla najbardziej wymagającego odbiorcy w Europie.

Przekonanie Deutsche Bahn o niezawodności naszego systemu zapewnienia jakości doprowadziło do akceptacji zaproponowanych przez nas rozwiązań. Zostało to zatwierdzone odpowiednim certyfikatem, upoważniającym naszą firmę do realizacji dostaw. Warto też podkreślić, że po raz pierwszy zrealizowaliśmy dostawy bezpośrednie dla Deutsche Bahn włącznie z dostawami do niemieckich zgrzewalni szyn, a także całą obsługą logistyczną dostaw „just in time”.

Organizatorem konkursu jest Business Centre Club pod patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych

Nagrody przyznawane są w czterech kategoriach: Eksporter, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska, Kreator XXI wiek

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem