Aktualności

ArcelorMittal mecenasem 70. roku jubileuszowego Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie

05/08/2015

ArcelorMittal Poland objął mecenat nad  70. rokiem jubileuszowym Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie. Na koniec letniego sezonu artystycznego odbył się specjalny koncert wraz z bankietem podczas którego uhonorowano firmy, instytucje wspierające Filharmonię. Statuetkę w imieniu firmy ArcelorMittal Poland odebrał z rąk dyrektora Filharmonii, Jacek Woliński, dyrektor Biura Energetyki i Ochrony Środowiska.

Sam koncert był ucztą dla koneserów muzyki poważnej. Pod batutą Dyrygenta Honorowego, maestro Antoniego Wita, zabrzmiały fragmenty światowego repertuaru operowego – chóry z Wolnego strzelca Webera oraz Don Pasquale Donizettiego, czy finał z Fausta Gounoda, mazur ze Strasznego dworu Moniuszki, tańce połowieckie z Kniazia Igora Borodina czy nieśmiertelne walce Johanna Straussa II z Barona cygańskiego.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem