Aktualności

ArcelorMittal na 21.edycji BUDMY

14/02/2012

Goście i klienci odwiedzający ekspozycję Grupy ArcelorMittal na tegorocznych targach BUDMA w Poznaniu spotkali się z przedstawicielami: ArcelorMittal Distribution Solutions Poland, ArcelorMittal Commercial Long Poland, ArcelorMittal FCE Commercial Poland, ArcelorMittal Construction Polska oraz ArcelorMittal Wire Solutions.

Po raz kolejny prezentowaliśmy się na wspólnym stoisku. Jak się okazało był to bardo dobry pomysł. Z jednej strony nasi klienci mogli uzyskać kompleksową informację o dostępnych produktach, z drugiej natomiast zrobiliśmy doskonałą aranżację. Otrzymaliśmy za nią nagrodę  w kategorii „stoisko najbardziej sprzyjające strategii marketingowej firmy na targach”.
 

Na stoisku prezentowaliśmy wiele innowacyjnych produktów oraz rozwiązań konstrukcyjnych, stropowych, elewacyjnych, oraz dachowych, dostępnych na polskim rynku. Na szczególną uwagę zasługiwała prezentowana tam nowa kolekcja przyjaznych dla środowiska blach powlekanych organicznie dla branży budowlanej „Nspired by Nature”.

Budma, to największe targi dla branży budowlanej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Pod hasłem „Budownictwo przyszłości – Uwolnij swoją wyobraźnię", od 24 do 27 stycznia swoją ofertę prezentowało 1,2 tys. wystawców z 30 krajów. Wśród nich nie mogło zabraknąć firmy ArcelorMittal.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem