Aktualności

ArcelorMittal otrzymał nagrodę dla ” Najlepszego Partnera” od firmy Samsung

18/06/2015

ArcelorMittal otrzymał nagrodę dla ” Najlepszego Partnera” od firmy Samsung w uznaniu za wspaniałą współpracę z międzynarodową firmą, która ma swoją siedzibę w Południowej Korei.

ArcelorMittal otrzymał nagrodę podczas gali zorganizowanej w Poznaniu, na która zaproszono ponad 200 osób, dostawców Samsunga z różnych gałęzi przemysłu np zajmujących się produkcją plastiku lub szkła.

Arkadius Luczak, menedżer ds. Samsunga, komentując otrzymaną nagrodę powiedział: „Ta nagroda to uznanie dla naszego zaangażowania, aby spełnić wszystkie potrzeby firmy Samsung. To dowód na nasza elastyczność, szybkość oraz siłę współpracy pomiędzy naszymi zakładami- centrami dystrybucyjnymi, zespołami ds. wsparcia”.

Bliska współpraca

Współpraca pomiędzy firmą Samsung, a ArcelorMittal rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy Samsung nabył fabrykę Amica wraz z linią do produkcji sprzętu domowego użytku np. lodówki, pralki.

Od 2011 roku Samsung rozpoczął swoja własną produkcję.  A ArcelorMittal , rozpoczął proces homologacji –tak aby dane gatunki miały atesty do poszczególnych części urządzeń

Ambitny klient

Samsung wyznaczył sobie cel, by do roku 2020 wyprodukować 5 mln urządzeń. Firma ma bardzo ambitne plany rozwojowe na europejskim rynku wyrobów AGD i dlatego polega na dostawach, którzy są w stanie zapewnić zaawansowane technicznie oraz dopasowane do potrzeb klienta rozwiązania.

Arkadiusz Luczak dodał: „ Praca z firmą Samsung pokazała nam jak ważne jest poświęcenie czasu, by zrozumieć wyjątkowe potrzeby naszego klienta.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem