Aktualności

ArcelorMittal partner strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu

05/04/2016

Rozwój współpracy między liderami społecznie odpowiedzialnego biznesu w Polsce, a także promocję koncepcji społecznej odpowiedzialności umożliwia Program Partnerstwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 31 marca podczas  ogłoszenia 14. edycji Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2015. Dobre praktyki”, nasza firma oficjalnie dołączyła do grona partnerów strategicznych Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

 Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest organizacją o charakterze non-profit, której misją jest upowszechnianie idei odpowiedzialnego biznesu jako standardu obowiązującego w Polsce w celu zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstw, zadowolenia społecznego i poprawy stanu środowiska.

- Nasza firma podziela te wartości, w związku z tym zdecydowaliśmy się wziąć aktywny udział w inicjatywach Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Od 2014 roku jesteśmy sygnatariuszem Karty Różnorodności, a od tego roku partnerem strategicznym Forum – mówi Agnieszka Woźniak, szef Biura Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji. – Przystępując do Programu Partnerstwa, będziemy mogli skorzystać z doświadczeń innych firm, a także dzielić się naszymi praktykami.

Program Partnerstwa jest szeroką formą współpracy Forum Odpowiedzialnego Biznesu z firmami z różnych branż, które poprzez swoje zaangażowanie i długofalowe działania przyczyniają się do szerzenia idei odpowiedzialnego biznesu w Polsce. Jest to platforma umożliwiająca wymianę doświadczeń, wiedzy i dzielenie się dobrymi praktykami. Przyjmując firmę do grona partnerów, Forum opiera się na pozytywnych przykładach praktyk biznesowych, bierze pod uwagę chęć i gotowość firmy do wprowadzania zasad odpowiedzialnego biznesu w jej codziennym działaniu.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem