Aktualności

ArcelorMittal Poland dla Juliady i Krakowa

02/07/2012

W tym roku już po raz drugi ArcelorMittal Poland wesprze krakowską Juliadę. Doroczna impreza sportowo-rekreacyjna, dzięki której tysiące młodych ludzi mają szansę aktywnie spędzić wakacje, to jedna z kluczowych inicjatyw w naszej strategii odpowiedzialności biznesu.

- Od wielu lat angażujemy się w różnorodne przedsięwzięcia promujące sport i aktywność młodych ludzi w miastach, w których prowadzimy naszą działalność – mówi Karolina Muza z Biura Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland. Powołanie Nowohuckiego Centrum Rozwoju Com-Com Zone, wsparcie pracowni komputerowych i multimedialnych w szkołach czy stworzenie encyklopedii online o Nowej Hucie - NHpedii to tylko niektóre z inicjatyw, które potwierdzają, że edukacja i sport to dla nas kluczowe wartości – dodaje Karolina Muza.

Niezależnie od sytuacji ekonomicznej, działania z zakresu Odpowiedzialności Biznesu pozostają priorytetem ArcelorMittal Poland. Tylko w pierwszych miesiącach 2012 roku koncern przeznaczył ponad milion złotych na działania z zakresu CSR i planuje już kolejne inwestycje, m.in. w ochronę środowiska i profilaktykę prozdrowotną. W ostatnich latach wsparcie otrzymały m.in. Szpital Dziecięcy w Prokocimiu, Szpital Uniwersytecki oraz Szpital im. Żeromskiego w Krakowie.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem