Aktualności

ArcelorMittal Poland i Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami podsumowały II edycję Programu Edukacyjnego „ZainSTALuj się”.

05/07/2010

Podczas uroczystych gali w Dąbrowie Górniczej i w Krakowie organizatorzy podsumowali działania prowadzone w ramach II edycji Programu Edukacyjnego „ZainSTALuj się”.Celem Programu jest kontakt i budowanie trwałych, otwartych relacji z przyszłymi inżynierami, na uczelniach i w szkołach średnich, a także przedstawienie branży stalowej jako rozwijającej się gałęzi przemysłu, a ArcelorMittal Poland jako dobrego pracodawcy.

Bilans II edycji Programu Edukacyjnego „ZainSTALuj się” w roku akademickim 2009/2010:


Ludzie:

 • ponad 3 000 uczniów i studentów, którzy na przestrzeni całego roku akademickiego uczestniczyli w wydarzeniach organizowanych w ramach programu,850 Członków Klubów ArcelorMittal Akademii Górniczo-Hutniczej i Politechniki Śląskiej,
 • 26 Ambasadorów na obu uczelniach,
 • 17 spotkań z blisko 1 000 uczniów technicznych szkół średnich, licealnych oraz gimnazjalnych


Szkolenia i warsztaty:

 • 120 godzin bezpłatnych warsztatów branżowego języka angielskiego dla łącznie 60 Klubowiczów z obu uczelni patronackich,
 • 9 bezpłatnych warsztatów z umiejętności interpersonalnych, analitycznego i innowacyjnego myślenia oraz zarządzania jakością, dla łącznie 166 Członków Klubów,
 • 1 studium przypadku w krakowskiej stalowni,


Efektywna komunikacja

 • 13 spotkań klubowych dla prawie 1 000 studentów,
 • wizyty w hutach ArcelorMittal Poland
 • 700 odsłon dziennie strony internetowej  www.zainstalusie.pl
 • l36 newsletterów,
 • tysiące wysłanych maili, niezliczona liczba spotkań


Sukces Programu był możliwy dzięki wsparciu i zaangażowaniu władz uczelni, szkół, miast oraz mediów. Podczas obu gali organizatorzy wyróżnili Akademię Górniczo-Hutniczą i Politechnikę Śląską przyznając im tytuł i dyplom „Uczelni Przyjaznej Biznesowi”. Tytuł i dyplom „Szkoły Przyjaznej Biznesowi” otrzymały natomiast patronackie i partnerskie szkoły średnie i gimnazjalne. Po raz kolejny dyplomem „Miasta Przyjaznego Edukacji” wyróżnion Dąbrowę Górniczą, Gliwice, Katowice, Kraków, Sosnowiec i Świętochłowice.
Ambasadorzy ArcelorMittal Poland z obu uczelni partnerskich otrzymali dyplomy, a uczestnicy warsztatów branżowego języka angielskiego – certyfikaty. Laureaci tegorocznego Programu Stypendialnego, stanowiącego część Programu Edukacyjnego „ZainSTALuj się” będą mogli tego lata uczestniczyć w dwutygodniowym wakacyjnym kursie języka angielskiego w Londynie. Szczęśliwcy to ośmioro studentów z AGH i Politechniki Śląskiej.

Raport II Edycji Programu Edukacyjnego

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem