Aktualności

ArcelorMittal Poland: Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

04/12/2017

Facebook to dziś dla wielu główne źródło informacji. Powoli zastępuje tradycyjne media i codziennie serwuje użytkownikom szybkie i zwięzłe komunikaty. ArcelorMittal Poland inwestuje w innowacyjne rozwiązania produkcyjne, ale nie zapomina także o nowoczesnej komunikacji. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, bo przemysł 4.0 wymaga obecności w mediach społecznościowych.

Mamy już profil na Twitterze (https://twitter.com/ArcelorMittalPL), na LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/arcelormittal-poland-s-a/ )i kanał na YouTube. Teraz w ślad za innymi zakładami ArcelorMittal m.in. w Czechach, Belgii, Kanadzie czy Brazylii dołączyliśmy do Facebooka. W końcu jak mawiają: kto nie ma Facebooka, ten nie istnieje.

Oficjalny fanpage ArcelorMittal Poland znajdziecie pod adresem: https://www.facebook.com/ArcelorMittalPoland/. Będziemy na bieżąco informować was, naszych interesariuszy i mieszkańców o naszych działaniach, inwestycjach i inicjatywach społecznych. Znajdziecie tu także świeżą porcję wiadomości i ciekawostek z branży stalowej, zdjęcia z imprez, które wspieramy czy akcji wolontariackich naszych pracowników. Zaglądajcie na nasz fanpage, śledźcie wpisy i dzielcie się ze znajomymi naszymi wspólnymi osiągnięciami.

Każdy pracownik, który ma swoje prywatne konto na Facebooku może polubić nasze posty, albo je udostępnić. Pamiętajcie jednak, że zgodnie z polityką korporacyjną udostępnione posty powinny zawierać hashtag #IworkatArcelorMittal.

Do zobaczenia na: https://www.facebook.com/ArcelorMittalPoland/

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem