Aktualności

ArcelorMittal Poland Liderem Świata Produkcji

06/04/2018

ArcelorMittal Poland otrzymał tytuł Lidera Świata Produkcji – w kategorii firma produkcyjna roku - przyznawany przez Forum Nowoczesnej Produkcji. Nagrody wręczono podczas gali Liderzy Świata Energii i Produkcji 4 kwietnia w Warszawie.

- Konkurs organizowany jest corocznie w ramach Kongresu Forum Nowoczesnej Produkcji. Pracodawcy mogą zgłaszać swój udział w kilku kategoriach. W kategorii, w której my startowaliśmy, brane pod uwagę były czynniki, które decydują o sukcesie biznesowym przedsiębiorstw produkcyjnych, między innymi: wiedza ekspercka, zastosowanie innowacyjnych technologii i rozwiązań, stały rozwój przedsiębiorstwa – wyjaśnia Agnieszka Woźniak, szef Biura GEDP, Szkoleń i Rekrutacji ArcelorMittal Poland.

- Za ciągły rozwój przedsiębiorstwa, angażowanie się w prace badawczo-rozwojowe i rozwój zakładów produkcyjnych, co bezpośrednio przekłada się na rozwój hutnictwa w Polsce. ArcelorMittal Poland jest dziś jednym z najnowocześniejszych producentów stali w Europie, skupiającym około 70 proc. polskiego potencjału produkcyjnego – mówił podczas laudacji prowadzący galę Marcin Prokop. 

Nagrodę dla ArcelorMittal wręczał Artur Staniec – dyrektor zarządzający w firmie Simon-Kucher & Partners - Strategy & Marketing Consultants. Na scenie odebrał ją Piotr Tupta, dyrektor Zakładu Walcownie ArcelorMittal Poland w Dąbrowie Górniczej. Dziękując w imieniu swoim, Zarządu i pracowników firmy, zapewnił, że ArcelorMittal Poland od 14 lat zmienia oblicze polskiego przemysłu, inwestując i modernizując instalacje.

W ciągu tych 14 lat obecności w Polsce koncern zainwestował w swoje zakłady ponad 6 mld zł. Wpływ tej działalności na polską gospodarkę i lokalne społeczności jest znaczący.

- To motywuje nas do dalszego inwestowania w modernizację naszych zakładów i unowocześniania polskiego sektora stalowego. Będziemy nadal inwestować. I się nie zatrzymamy! – zapewniał Piotr Tupta.

- ArcelorMittal został doceniony przede wszystkim za program inwestycyjny oraz za ciągły rozwój i innowacje. To dzięki ArcelorMittal Poland właśnie w Polsce znajduje się najnowocześniejsza w Europie walcownia gorąca blach i jedna z kilku na świecie linia do produkcji szyny o długości 120 metrów dla kolei dużych prędkości – powiedział nam Stanisław Ból, szef dialogu społecznego w ArcelorMittal Poland, który razem z dyrektorem dąbrowskiego Zakładu Walcownie reprezentował naszą firmę podczas uroczystości wręczania nagród w Warszawie.

Zdjęcia dzięki uprzejmości organizatora.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem