Aktualności

ArcelorMittal Poland na wiosennych Targach Pracy

07/04/2017

W tym roku ArcelorMittal Poland wziął udział w wiosennej edycji targów dwu uczelni technicznych – Politechniki Śląskiej oraz Akademii Górniczo – Hutniczej.

Około 5 tysięcy studentów i absolwentów wzięło udział w wiosennej edycji Targów Pracy AGH, które odbyły się 5 kwietnia 2017 roku. Tak wynika z szacunkowych obliczeń na podstawie dystrybucji katalogów, bo oczywiście wstęp na targi był bezpłatny. W tym roku liczba wystawców sięgała 80. Jak zwykle, jednym z licznie odwiedzanych przez studentów miejsc na targach było stoisko ArcelorMittal Poland.

- Jako firma chcieliśmy się przypomnieć studentom. Od wielu lat współpracujemy z Akademią Górniczo-Hutniczą w ramach projektów badawczych, organizacji szkoleń i praktyk. W momencie zakończenia programu stażowego „ZainSTALuj się” oraz zmian w naszej firmie, nie mieliśmy adekwatnych ofert pracy dla inżynierów kończących studia. W tym roku jest inaczej. Wiele osób zainteresowanych jest praktyką lub stażem w naszej firmie, wszystkich zachęcałyśmy do aplikowania w odpowiednim czasie - powiedziała Małgorzata Kowalska, koordynator Zespołu Rekrutacji, która wraz z Weroniką Brzozok udzielała studentom informacji o pracy w naszej firmie i możliwościach podjęcia w niej praktyk i pracy.

Każdy, kto nie mógł się z nami spotkać a chciałby się zgłosić na praktyki wakacyjne, może wejść na stronę zainstalujsie.pl i uzupełnić formularz zgłoszeniowy. UWAGA! – zgłoszenia na praktyki przyjmujemy do 10 KWIETNIA 2017 !

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszej firmie zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową poland.arcelormittal.com . W zakładce KARIERA znajdziecie aktualne oferty pracy. Warto się zgłosić. Zapraszamy!

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem