Aktualności

ArcelorMittal Poland nagrodzony tytułem „Solidna Firma 2010”

25/02/2011

Po pozytywnej weryfikacji dokonanej przez Kapitułę Programu, ArcelorMittal Poland otrzymał prestiżowy tytuł „Solidna Firma 2010”.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 17 lutego w Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach, certyfikat odebrał Stefan Dzienniak, członek Zarządu, dyrektor BiuraRelacji Zewnętrznych, Środowiska i Projektów Specjalnych.  

Przyznany certyfikat świadczy o terminowości w regulowaniu wszelkich zobowiązań oraz poszanowaniu ekologii i praw konsumenckich.
Podstawowym warunkiem uczestnictwa w programie „Solidna Firma” jest m.in. terminowe rozliczania się z kontrahentami i pracownikami, terminowe regulowanie wszelkich płatności, a także przestrzeganie prawa pracy, praw konsumenta oraz wywiązywanie się ze zobowiązań reklamacyjnych. W tym roku w gronie nagrodzonych po raz pierwszy znalazła się nasza Spółka.

 - Bardzo cieszymy się z uzyskanego tytułu. Od kilku lat staramy się budować nasz pozytywny wizerunek nie tylko jako największej firmy produkującej stal, ale także firmy wywiązującej się ze wszystkich zobowiązań wobec instytucji państwowych, kontrahentów i pracowników – podkreśla Stefan Dzienniak. - Przyznane wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, iż kierunek obranych przez nas działań jest jak najbardziej właściwy. Dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłym roku ponownie znaleźć się w tym zaszczytnym gronie.    

 Celem programu gospodarczo- konsumenckiego Solidna Firma jest propagowanie zasad etyki, takich jak: rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach między partnerami gospodarczymi, a także promowanie najlepszych firm jako partnerów dla konsumentów, podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych. Rozpoczyna się on od dobrowolnego poddania się przez przedsiębiorców zewnętrznemu audytowi, a w przypadku potwierdzenia tych cech kończy uzyskaniem prestiżowego tytułu „Solidnej Firmy”.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem