Aktualności

ArcelorMittal Poland opublikował Raport Zrównoważonego Rozwoju 2015

25/07/2016

Raport powstał w oparciu o standardy raportowania według GRI G4, czyli międzynarodowych wytycznych raportowania.

W raporcie zostały ujęte najważniejsze informacje dotyczące firmy, pracowników, oferowanych produktów, odpowiedzialności za środowisko, i odpowiedzialności wobec społeczności lokalnych.

Ciekawostką w tegorocznym raporcie jest rozkładana strona przedstawiająca proces produkcyjny, ale także niektóre przedmioty, które możemy znaleźć w naszych domach lub miastach zrobione ze stali.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że produkcja stali wiąże się z oddziaływaniem na wiele aspektów życia. Dlatego opracowaliśmy 10 ambicji zrównoważonego rozwoju, które oparliśmy na sześciu obszarach. Należą do nich: bezpieczeństwo pracy, emisja gazów cieplarnianych, emisje do powietrza i zużycie wody, odpowiedzialność i przejrzyste raportowanie, medycyna pracy oraz zaangażowanie pracowników. To również pierwszy raport ArcelorMittal Poland przygotowany w oparciu o najnowszy standard raportowania – GRI G4. Jest to dowód na to, że chcemy być transparentni – podkreślił Sanjay Samaddar, prezes Zarządu ArcelorMittal Poland.

Zapraszamy do lektury.

 

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem