Aktualności

ArcelorMittal Poland opublikował raport zrównoważonego rozwoju za rok 2019

01/06/2020

Nasza stal buduje Twój świat. Pod takim tytułem, już po raz dziesiąty, ukazał się Raport zrównoważonego rozwoju ArcelorMittal Poland, w którym znajdziecie informacje o działaniach firmy w roku 2019.

Stal buduje nasz świat, zarówno jako nowoczesne tworzywo stosowane w wielkich i małych konstrukcjach i przedmiotach użytku domowego, ale także – poprzez producentów stali, firmy odpowiedzialne społecznie poprzez tworzenie miejsc pracy i działania na rzecz społeczności, z którymi sąsiadują zakłady przemysłowe.   

Raport firmy koncentruje się na środowisku lokalnym i biznesowym: na naszych priorytetach, jakimi jest bezpieczeństwo w miejscu pracy, inwestycje środowiskowe, produkcja najwyższej jakości stali i zaangażowane społeczne.

- Raport zrównoważonego rozwoju wydaliśmy w tym roku już po raz dziesiąty, a od siedmiu lat opracowujemy go w oparciu o standard GRI czyli międzynarodowy wzorzec raportowania odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju dla firm – wyjaśnia Karolina Muza-Adamiec, szefowa Biura Odpowiedzialności Biznesu. – Serdecznie zapraszamy do lektury raportu, w którym staraliśmy się uwzględnić wszystkie interesujące naszych interesariuszy aspekty działalności naszej firmy – dodaje.

Z naszym raportem za rok 2019 możecie zapoznać się tutaj:

https://poland.arcelormittal.com/fileadmin/Content/raporty/Raport_Zrownowazonego_Rozwoju_ArcelorMittal_Poland_2019.pdf

 

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem