Aktualności

ArcelorMittal Poland partnerem tytularnym 15. Półmaratonu Dąbrowskiego

15/02/2023

ArcelorMittal Poland został po raz kolejny partnerem Półmaratonu Dąbrowskiego, który wpisał się kalendarz imprez sportowych w regionie.

- Przy tym projekcie współpracujemy od 2016 roku. Cieszymy się, że tak wielu miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu wybiera właśnie tę imprezę. Z roku na rok widzimy coraz większe zainteresowanie i większą liczbę zawodników. Z niecierpliwością czekamy już na start 16 kwietnia. Trzymamy kciuki za wszystkich.– mówi Karolina Muza- Adamiec, szefowa Kampusa, Odpowiedzialności Biznesu, Różnorodności i Employer Branding w ArcelorMittal Poland

W tym roku organizator zmienił trasę, zawodnicy pobiegną przez centrum Miasta, niedawno oddany do użytku tunel, Park Zielona oraz Pogorie IV i III.
Start i Meta zlokalizowane będą przy Hali Widowiskowo- Sportowej Centrum w Parku Hallera, tam również znajdować się będzie Biuro Zawodów.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem