Aktualności

ArcelorMittal Poland partnerem uroczystej gali jubileuszu 90-lecia Radia Kraków

21/04/2017

Już dziś o godz. 20.00 w Operze Krakowskiej odbędzie się jubileuszowa gala Radia Kraków. To najważniejsze wydarzenie jubileuszu 90-lecia, który najstarsza rozgłośnia regionalna w kraju świętuje w 2017 roku. 

Gala będzie okazją, aby w gronie przyjaciół radia, słuchaczy i znamienitych gości wspominać dokonania minionych  lat i cieszyć się z obecnych osiągnięć. Zaproszenie do świętowania 90. urodzin Radia Kraków przyjęli znamienici goście i wspaniali artyści. W uroczystości  udział wezmą m.in. przedstawiciele władz państwowych, KRRiT, Rady Mediów Narodowych, najwyższe władze Krakowa i Małopolski, szefowie krakowskich i małopolskich instytucji kultury, szefowie regionalnych rozgłośni Polskiego Radia i ogólnopolskich mediów publicznych.

W części artystycznej galę uświetni występ Janusza Radka i koncert zespołu Raz Dwa Trzy.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem