Aktualności

ArcelorMittal Poland sponsorem IX Półmaratonu Dąbrowskiego

11/04/2016

10 kwietnia 1140 biegaczy wzięło udział w Półmaratonie Dąbrowskim. Firma  ArcelorMittal Poland od wielu lat wspiera Półmaraton w Dąbrowie Górniczej, a w tym roku została sponsorem tytularnym. -Promocja zdrowia i aktywnego stylu życia jest jednym z obszarów naszej działalności odpowiedzialnego biznesu, dlatego bardzo nas cieszy, że bieganie z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Półmaraton w Dąbrowie Górniczej stał się jednym z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu imprez miasta, dlatego zdecydowaliśmy się uczestniczyć w nim jako sponsor tytularny, ale i również jako zawodnicy. 35 pracowników ArcelorMittal Poland wystartowało w biegu i osiągnęło bardzo dobre rezultaty – mówi Karolina Muza, szef Biura Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland.

W tym roku do udziału w maratonie zgłosiła się rekordowa liczba uczestników 1200 osób. Ekipa ArcelorMittal Poland licząca 35 pracowników była jedną z najliczniejszych. Serdecznie wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem