Aktualności

ArcelorMittal Poland sponsorem XI Półmaratonu Dąbrowskiego! Ostatni dzwonek na rozgrzewkę

05/04/2018

XI edycja Półmaratonu Dąbrowskiego coraz bliżej. Biegacze skupiają się na ostatnich przygotowaniach do półmaratonu, który startuje już w niedzielę 8 kwietnia. Firma ArcelorMittal Poland po raz kolejny została sponsorem tytularnym tej wielkiej imprezy dla miłośników biegania.

Impreza połączona jest z 5-kilometrowym marszem Nordic Walking i cieszy się wśród biegaczy dużą popularnością. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział blisko 1600 zawodników.

ArcelorMittal Poland nie tylko wspiera organizację półmaratonu w Dąbrowie Górniczej jako partner tytularny, ale także aktywnie włącza się w sam bieg!

- W XI edycji zawodów wystartuje 70 pracowników ze wszystkich oddziałów ArcelorMittal Poland. Bardzo się cieszę, że z roku na rok biegaczy w naszej firmie jest coraz więcej i osiągają coraz lepsze wyniki. Oznacza to, że zdrowy tryb życia to nie pusty slogan, ale poważne zobowiązanie, a przy tym dobra zabawa i pasja. Dla mnie to również będzie kolejny start w półmaratonie, który bardzo lubię m.in. ze względu na ciekawą trasę wzdłuż Pogorii IV i III. Zapowiada się piękna pogoda więc zapraszamy kibiców do wsparcia nas na trasie. Trzymam za wszystkich kciuki i do zobaczenia na starcie! - mówi Karolina Muza-Adamiec, szefowa Zespołu Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland.

Uczestnicy Półmaratonu Dąbrowskiego wystartują w niedzielę sprzed stadionu w Ujejscu punktualnie o godz. 11. Swoje zmagania zakończą przed Halą Widowiskowo-Sportową „Centrum”.

Wszystkim biegaczom, w tym pracownikom ArcelorMittal Poland, życzymy powodzenia i pobicia życiowego rekordu!

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem