Aktualności

ArcelorMittal Poland świętuje 10-lecie firmy

07/07/2014

4 lipca, podczas uroczystej gali w Alvernia Studios, nasza firma świętowała 10. rocznicę obecności w Polsce. Galę swoją obecnością uświetnili: wicepremier, minister gospodarki, Janusz Piechociński, a także wojewoda małopolski Jerzy Miller.

Podczas gali Zarząd ArcelorMittal Poland wzniósł toast za interesariuszy firmy -  Nasz sukces nie byłby możliwy bez naszych cenionych partnerów i dostawców, bez wsparcia zarówno lokalnych, jak i centralnych organizacji rządowych, związków zawodowych, partnerów społecznych i licznych interesariuszy. Chcemy Państwu podziękować z głębi serca. Szczególnie serdeczne podziękowania kierujemy jednak do naszych pracowników, których umiejętności, wiedza, talent i zaangażowanie sprawiły, że dziś jesteśmy w tym, a nie innym miejscu. Dziękujemy również Zarządowi grupy ArcelorMittal za zaufanie, którym obdarzył polskie zakłady.

Przed galą wicepremier i wojewoda odwiedzili walcownię gorącą w krakowskim oddziale i po krótkim zwiedzaniu wzięli udział w zorganizowanej z okazji rocznicy konferencji prasowej. Przedstawicielom rządu towarzyszył Sanjay Samaddar, prezes Zarządu, Manfred Van Vlierberghe, dyrektor generalny i wiceprezes Zarządu, a także Surojit Ghosh, członek zarządu ArcelorMittal Poland.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem