Aktualności

ArcelorMittal Poland w gronie laureatów konkursu ETYCZNA FIRMA 2015

24/03/2016

22 marca odbyła się gala finałowa II edycji konkursu Etyczna Firma. W gronie laureatów znalazła się firma ArcelorMittal Poland.

Organizatorem konkursu był Puls Biznesu, a partnerem merytorycznym firma PricewaterhouseCoopers Polska, która nadzorowała audyt procesów i procedur wszystkich uczestników konkursu.

Celem konkursu było wyłonienie firm, które w swoich działaniach i zarządzaniu organizacją stosują wysokie standardy etyczne. W ramach konkursu wyłoniono firmy, które kompleksowo  prowadzą działania na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej o etykę i wartości, w sposób pozwalający im się wyróżnić na tle innych przedsiębiorstw w Polsce.

Nagrodę w imieniu firmy odbierała Magdalena Soboń-Stasiak, Compliance Officer, która skomentowała wyróżnienie: - Nagroda ta jest zwieńczeniem naszej ciężkiej pracy nie tylko w roku 2015, ale także w latach poprzednich. Kodeks został wdrożony w naszej organizacji już w roku 2007 i funkcjonuje po dzień dzisiejszy. Jednak to wyróżnienie przyznane za rok 2015  ma szczególne znaczenie, gdyż jeden z celów firmy na rok 2015 zakładał kulturę szczerości i uczciwości. Przyznana przez Puls Biznesu i PwC nagroda potwierdza, że podążamy w dobrym kierunku. Daje nam też dodatkową motywację, by jeszcze bardziej wzmacniać kulturę organizacyjną firmy opartą na etycznym postępowaniu. 

Tytuł Etycznej Firmy 2015 otrzymały również: ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, BAMA LOGISTICS, Bank Handlowy w Warszawie, CEMEX Polska, EDF Polska, Fortum Power and Heat Polska, Grupa Raben, Janssen-Cilag Polska, Johnson & Johnson Poland, Orange Polska, PCC EXOL , PKO Bank Polski, Provident Polska , Siemens.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem