Aktualności

ArcelorMittal Poland w gronie laureatów konkursu „Stawiamy na jakość 2016”

16/05/2016

9 maja odbyła się gala finałowa VI edycji Programu „Stawiamy na jakość” jako integralna część Konkursu Śląska Nagroda Jakości. W gronie laureatów znalazła się firma ArcelorMittal Poland.

Organizatorem Konkursu była Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, a honorowym patronatem objęli go wojewoda śląski i marszałek województwa śląskiego. Celem programu było wyłonienie liderów jakości i promocja ich działań projakościowych. Program „Stawiamy na jakość”” skierowany był do firm i organizacji, które mają wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością  i dla których nadrzędną ideą jest dbałość o jakość produktów, usług oraz wdrożonych standardów zarządzania.

Nagrodę w imieniu firmy odbierali: Catherine Dziwniel, dyrektor postępu oraz Krzysztof Warchoł, pełnomocnik Zarządu ArcelorMittal Poland ds. Zintegrowanych Systemów Zarządzania.

- Certyfikat jest potwierdzeniem zbiorowego wysiłku załogi zorientowanego na ustawiczne doskonalenie zarządzania jakością we wszystkich aspektach, sferach i efektach działalności firmy. Naszymi narzędziami w codziennej pracy są zintegrowany system zarządzania oraz WCM. Jest też zwieńczeniem naszej ciężkiej pracy nie tylko w roku 2016, ale także w latach poprzednich - skomentowała wyróżnienie Catherine Dziwniel.

System zarządzania jakością został wdrożony w hutach i zakładach należących do ArcelorMittal Poland  już w latach 90-tych ubiegłego wieku. Jest ciągle doskonalony i z powodzeniem  funkcjonuje po dzień dzisiejszy. Jednak to wyróżnienie ma szczególne znaczenie:

- Po raz pierwszy startowaliśmy w tym programie i znaleźliśmy się w grupie modelowych firm, dla których nadrzędną ideą jest dbałość o jakość produktów oraz wdrożonych systemów zarządzania. Certyfikat „Stawiamy na jakość” potwierdza, że podążamy w dobrym kierunku. Daje nam też dodatkową motywację, by jeszcze bardziej doskonalić nasz zintegrowany system zarządzania – dodał Krzysztof Warchoł.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem