Aktualności

ArcelorMittal Poland wspiera Juliadę – miesiąc sportu oraz wspaniałej zabawy dla małych i dużych

29/06/2017

Mecze piłki nożnej, badmintona, piłki ręcznej, tenisa stołowego, siatkówki, futsalu, ale też potyczki szachowe, breakdance czy ścianka wspinaczkowa to atrakcje, jakie w lipcu będą czekać na małych i dużych mieszkańców Krakowa. Do udziału w tych atrakcjach, jak co roku, zapraszają organizatorzy Urząd Miasta Krakowa i Stowarzyszenie SIEMACHA oraz partner wydarzenia ArcelorMittal Poland. Miejscem rozgrywek tradycyjnie będzie Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Nowej Hucie i plac Jana Nowaka Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską.

Jednym z obszarów działalności społecznej ArcelorMittal Poland jest promocja sportu amatorskiego i zdrowego stylu życia w miastach, w których zlokalizowane są zakłady firmy. - W Krakowie od 6 lat wspieramy Juliadę, ponieważ najcenniejsze w tej imprezie jest to, że nie liczą się miejsca na podium, ale dobra zabawa i możliwość spędzenia czasu z bliskimi. Juliada „zaraża„ sportem, zachęca różnorodnością, każdemu oferuje coś ciekawego. Dzięki naszemu wsparciu program jest bogatszy i więcej osób może z niego skorzystać – mówi Karolina Muza-Adamiec, szef Zespołu Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem