Aktualności

ArcelorMittal Poland wspiera Juliadę – miesiąc wyzwań sportowych i dobrej zabawy

22/06/2016

Już szósty rok z rzędu ArcelorMittal Poland, sponsor Juliady, będzie gorąco kibicował jej uczestnikom. Juliada – miesiąc wyzwań sportowych, rekreacyjnych wydarzeń dla młodzieży i wspaniałej zabawy, organizowany jest rokrocznie przez Urząd Miasta Krakowa oraz Stowarzyszenie SIEMACHA.

 Jednym z obszarów działalności społecznej ArcelorMittal Poland jest promocja sportu amatorskiego i zdrowego stylu życia. Dlatego firma od lat wspiera Juliadę, wydarzenie, gdzie nie liczą się miejsca na podium ale to, by wyjść z domu i spędzić czas „na sportowo” z rodziną i przyjaciółmi. Nudno na pewno nie będzie bo jest w czym wybierać – organizatorzy dbają o to by oferta była różnorodna i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Krakowie Nowej Hucie i na pl. Jana Nowaka Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską rozegrane zostaną mecze piłki nożnej, badmintona, piłki ręcznej, tenisa stołowego, siatkówki, futsalu czy szachów. Będzie też konkurs breakdance, niezmiennie cieszący się dużym zainteresowaniem oraz zawody na ściance wspinaczkowej.

ArcelorMittal Poland chętnie włącza się w różne wydarzenia, które zachęcają zarówno dzieci, młodzież, osoby dorosłe jak i seniorów do aktywnego wypoczynku. Firma wspiera różne lokalne wydarzenia w miejscowościach, w których znajdują się jej oddziały. Świadczyć o tym może wieloletnia współpraca z dąbrowskim Towarzystwem Krzewienia Kultury Fizycznej czy rokroczne wsparcie Półmaratonu Dąbrowskiego. ArcelorMittal Poland wspiera też biegi uliczne, lokalne i szkolne kluby sportowe czy różne zawody w organizację których włączają się pracownicy – wolontariusze.

 – Wsparcie Juliady to odpowiedź na realna potrzebę społeczności lokalnej – młodych mieszkańców Krakowa. Dzięki naszemu wsparciu organizatorzy mogą zaoferować im tak bogaty i różnorodny program. O tym, że tego typu wydarzania są potrzebne świadczy z roku na rok rosnąca liczba jej uczestników – mówi Karolina Muza, szef Zespołu Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem