Aktualności

ArcelorMittal Poland wspiera juniorską drużynę siatkarską Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

10/03/2015

ArcelorMittal Poland rozpoczął współpracę z drużyną młodych siatkarek Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza działającą przy Miejskim Klubie Sportowym w Dąbrowie Górniczej. Dzięki zaangażowaniu firmy drużyna otrzyma wsparcie przy organizacji zawodów, zakupie akcesoriów i sprzętu.

Firma od wielu lat realizuje inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej, w tym również w obszarze sportu amatorskiego i promocji aktywnego trybu życia. Jak skomentowała Karolina Muza, szefowa Biura Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland - Naszym celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży z Dąbrowy Górniczej do uprawiania sportu. Mając świadomość, że Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza skupia pasjonatów siatkówki, którzy przelewają miłość do sportu na kolejne pokolenia dzieciaków, z łatwością podjęliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy z drużyną.

Promocja przez ArcelorMittal Poland sportu amatorskiego wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz zdrowego trybu życia w samym 2014 r. odbyła się poprzez współpracę z Towarzystwem Krzewienia Kultury Fizycznej w Krakowie i Dąbrowy Górniczej oraz wparcie organizacji Półmaratonu Dąbrowskiego i Juliad w Krakowie. Wierzymy, że uprawianie sportu procentuje na przyszłość – dodała Karolina Muza z ArcelorMittal Poland.

Celem firmy w zakresie realizacji inicjatyw na rzecz społeczności lokalnej jest trwałe wpisanie się w rozwój i dobrobyt społeczności regionów i miast, w których funkcjonuje ArcelorMittal w Polsce – w szczególności mieszkańców Dąbrowy Górniczej, Chorzowa, Krakowa, Sosnowca, Świętochłowic i Zdzieszowic.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem