Aktualności

ArcelorMittal Poland wyróżnia najlepszych dostawców usług

26/04/2013

Podczas tegorocznego Dnia Bezpieczeństwa 25 kwietnia odbył się finał pierwszej edycji „Białej Listy Dostawców Usług ArcelorMittal Poland”. Ranking ten miał na celu wyłonienie podwykonawców osiągających najlepsze wyniki pod kątem przestrzegania przepisów BHP i jakości wykonywanych prac za rok 2012. Przedstawiciele wyróżnionych firm otrzymali statuetki i dyplomy z rąk dyrektora personalnego ArcelorMittal Poland, Moniki Roznerskiej.

Klasyfikacja dostawców usług przebiegała w kilku etapach. W pierwszym wyłoniono dostawców świadczących usługi mające wpływ na produkcję, środowisko i bezpieczeństwo – bez naruszeń przepisów BHP i bez wypadków w 2012 r. Następnie do firm przesłano ankietę z zakresu BHP, której wypełnienie kwalifikowało firmę do dalszego etapu.

Kolejnym krokiem była analiza oceny dostawców za 2012 r. pod względem: jakości usługi, terminowości, dyspozycyjności, aspektów środowiskowych, przestrzegania bhp i uprawnień specjalistycznych. Firmy, które uzyskały powyżej 90 proc. punktów zostały zakwalifikowane do końcowego etapu – audytu przeprowadzonego przez dwa niezależne zespoły ArcelorMittal Poland w siedzibach firm.

Firmy, w których audyt zakończył się wynikiem pozytywnym zostały wpisane na tzw. „Białą Listę Dostawców Usług ArcelorMittal Poland”. Spośród 365 ocenianych firm, wyłoniono 5 firm spełniających wszystkie kryteria oceny. Były to (w kolejności alfabetycznej):


•    IZOLACJA  z Dąbrowy Górniczej
•    KOMOBEX-PLUS z Krakowa
•    PARTNER-SERWIS Sp. z o.o. z Dąbrowy Górniczej
•    REMOBUD Sp. z o.o. z Krakowa
•    UNIHUT S.A.z Krakowa

„Serdecznie gratuluję właścicielom, zarządom oraz wszystkim pracownikom wyróżnionych firm. W naszych oczach stanowią one wzór do naśladowania dla pozostałych podmiotów świadczących usługi dla ArcelorMittal Poland” – podkreśliła dyrektor Monika Roznerska podczas uroczystości wręczenia statuetek.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem