Aktualności

ArcelorMittal Poland z tytułem „Tego, który zmienia polski przemysł”

18/02/2013

ArcelorMittal Poland został laureatem prestiżowego wyróżnienia „Ten, który zmienia polski przemysł” za rok 2012. Tytuły przyznawane przez redakcje Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł i portalu wnp.pl zostały wręczone podczas uroczystej gali wieńczącej Forum „Zmieniamy Polski Przemysł” 11 lutego 2013 r.
Firma ArcelorMittal Poland została wyróżniona oraz nagrodzona za konsekwencję w inwestycjach, stworzenie stabilnej firmy, trwałego ogniwa polskiego przemysłu oraz – co najistotniejsze w tegorocznym Forum – akcentowanie wagi tworzenia w Europie odpowiednich warunków dla inwestorów o skali globalnej. „Globalny kryzys gospodarczy, który uderzył w nas pod koniec pierwszej dekady nowego milenium i dotknął całą europejską gospodarkę był szczególnie ciężko odczuwalny w branży hutniczej. Firma ArcelorMittal udowodniła, że myśli poważnie o swoich zobowiązaniach wobec Polski. Mimo ciemnych chmur, nie zaprzestaliśmy inwestować i nadal zmieniamy polski przemysł ponieważ nasza odpowiedz na globalne problemy to dążenie do ciągłego udoskonalania oraz jednocześnie szybka reakcja na problemy.” – powiedział Sanjay Samaddar, prezes zarządu ArcelorMittal Poland, dyrektor generalny części wschodniej europejskiego segmentu wyrobów płaskich, odbierając nagrodę.
Redakcje Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł i portalu gospodarczego wnp.pl, przyznają tytuły „Tego, który zmienia polski przemysł" od 2000 roku.
W gali wieńczącej forum uczestniczył wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński, politycy, menedżerowie największych firm przemysłowych w kraju, a także przedstawiciele światowych koncernów inwestujących w Polsce.Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem