Aktualności

ArcelorMittal prezentuje konfigurator dachowy

04/06/2020

ArcelorMittal prezentuje wyjątkowy konfigurator dachowy - czyli narzędzie pokazujące możliwości, jakie daje stal powlekana organiczne – Granite® ArcelorMittal Europe-Flat Product w kreowaniu pokryć dachowych.

Konfigurator dachowy nie tylko pozwala na dobranie profilu i kolorystki dachu do określonego już projektu, ale daje też możliwość transformacji pokrycia istniejącego obiektu, a nawet wyliczenia powierzchni połaci dachowych.

W części pierwszej „DACH, BŁYSK I MAT” proponujemy 4 rodzaje architektury, 8 rodzajów pokryć i aż 40 różnych materiałów w podziale na gamy Prestige, Premium i Standard. Daje to do 1000 różnych kombinacji przy trzech zmiennych – architektura+profil+materiał/kolor.

Część druga „ZADASZ SIĘ” pozwala na przeobrażenie własnego, istniejącego obiektu. Zmienić można dach, ale i również dopasować kolorystykę elewacji, drzwi i ościeży okiennych.

„MÓJ DACH” to narzędzie, które umożliwia, bazując na mapie Google, oszacować powierzchnię zadaszenia, włączając połacie, lukarny i inne elementy dachu.

Więcej informacji tutaj: 

https://constructalia.arcelormittal.com/pl/aktualnosci/2020/06/4430

 

 

 

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem