Aktualności

ArcelorMittal przeznacza milion USD na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti

26/01/2010

Luksemburg, 25 stycznia 2010 r. ArcelorMittal informuje, że za pośrednictwem Fundacji ArcelorMittal wesprze ofiary trzęsienia ziemi w Port-au-Prince na Haiti, w wyniku którego zginęło ponad 100 tysięcy osób, a dziesiątki tysięcy potrzebują natychmiastowej pomocy.

Dwa dni po kataklizmie ArcelorMittal poinformował o wsparciu kwotą 100 tysięcy USD interwencji przeprowadzanej przez organizację Lekarze bez Granic (Médecins sans frontières - MSF). Dziś firma zwiększa tę kwotę do miliona USD.

Lakshmi Mittal, prezes i dyrektor generalny koncernu powiedział: „Wiadomości o trzęsieniu ziemi i obrazy, które dotarły do nas z Haiti, zszokowały wszystkich. Skala zniszczeń jest niewyobrażalna. Pragnę złożyć wyrazy głębokiego współczucia wszystkim osobom dotkniętym tą tragedią. Mam nadzieję, że z naszą pomocą i z pomocą innych wesprzemy odbudowę kraju i wszystkich tych, którzy ucierpieli.”

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem