Aktualności

ArcelorMittal sfinalizował transakcję z Cognorem poprzez przejęcie 13 należących do niego składów i podpisanie umowy końcowej

06/05/2011

ArcelorMittal Distribution Solutions informuje, że 5 maja 2011 r. została zakończona transakcja przejęcia 13 składów należących do firmy Cognor S.A i jej spółek zależnych. Zgoda na przeprowadzenie transakcji została wydana przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta 3 lutego 2011r. Umowę końcową podpisano 4 maja 2011r.

Dotychczasowa sieć ArcelorMittal Distribution Solutions w Polsce, wraz z trzema składami w Dąbrowie Górniczej, Kielcach  i Koninie została powiększona o 13 nowych lokalizacji: Gdańsk, Słupsk, Olsztyn, Białystok, Warszawa, Lublin, Piła, Częstochowa, Brzeg, Katowice, Wrocław, Opole i Gliwice. Rozbudowana sieć dystrybucyjna zapewni obecność nowej organizacji w całej Polsce. W poszerzonej gamie produktów ArcelorMittal Distribution Solutions Poland znajdą się także wyroby dwóch zbrojarni - w Warszawie i Gdańsku.

 „Ta transakcja jest najlepszym dowodem na zaangażowanie ArcelorMittal na polskim rynku wyrobów stalowych. Co więcej, dzięki rozszerzonej ofercie i wyższej jakości usług, przyniesie ona znaczne korzyści naszym klientom. A dzięki know-how naszych zespołów, będziemy w stanie w jeszcze większym stopniu odpowiedzieć na ich potrzeby” – powiedział Marek Dolina, prezes zarządu ArcelorMittal Distribution Solutions Poland.

Kolejnym krokiem będzie sprawna integracja składów i pracowników Cognora ze strukturami ArcelorMittal Distribution Solutions Poland i zapewnienie ciągłości operacyjnej we wszystkich aspektach działalności firmy.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem