Aktualności

ArcelorMittal świętuje Dzień Bezpieczeństwa

29/04/2015

Filozofia ArcelorMittal zakłada bezpieczną produkcję stali, dlatego zdrowie i bezpieczeństwo to priorytet dla firmy. W tym roku 28 kwietnia firma świętowała już po raz dziewiąty Dzień Bezpieczeństwa.

Lakshmi Mittal, prezes i dyrektor generalny ArcelorMittal, w wystąpieniu do pracowników i wykonawców wyjaśniał temat tegorocznego Dnia Bezpieczeństwa – Razem dla bezpieczeństwa: „Nie ma drugiego takiego dnia w firmie, ponieważ nic nie jest ważniejsze od zdrowia i bezpieczeństwa”.

Aby uczcić Dzień BHP, pracownicy na całym świecie zaangażowali się w różne akcje przygotowane specjalnie na ten dzień, których tematem przewodnim było hasło Razem dla bezpieczeństwa.

„Kluczowym słowem jest tutaj razem. Musimy działać wspólnie, aby zapewnić, że postęp jakiego dokonaliśmy od początku istnienia firmy będzie jeszcze większy. Każdego wypadku da się uniknąć - musimy w to wierzyć. Jeśli razem pracujemy, jeśli dbamy o siebie i swoich kolegów, jeśli będziemy przestrzegać procedur, odważymy się mówić, gdy zauważymy nieprawidłowości, jeśli myślenie o bezpieczeństwie stanie się dla nas najważniejsze, wtedy odniesiemy sukces” – mówił Lakshmi Mittal.

Robrecht Himpe, wiceprezes, dyrektor korporacyjnego Biura BHP oraz Biura Technologii powiedział: „Nasza podróż do zera wypadków jest najważniejszym aspektem wszystkiego, co robimy i powodem - dlaczego każdy członek kierownictwa aktywnie uczestniczy w tym dniu w naszych zakładach na całym świecie. Zapewnienie, aby nasi pracownicy i wykonawcy bezpiecznie codziennie wracali do domu po pracy jest naszym priorytetem. Musimy wspólnie działać, by osiągnąć ten cel”.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem