Aktualności

ArcelorMittal wprowadza nowe narzędzie dla architektów

20/01/2015

ArcelorMittal Europe - wyroby płaskie wprowadził rozwiązanie Steel Envelope, aby zintensyfikować kontakty z architektami i klientami. W tym celu stworzono specjalne wydanie katalogu oraz stronę internetową dedykowaną Steel Envelope, które stworzą architektom i projektantom, możliwość dotknięcia i poczucia produktów ArcelorMittal na potrzeby budownictwa. W skład Steel Envelope wchodzą produkty stalowe metalicznie powlekane i wstępnie malowane do zastosowania wewnątrz i zewnętrz budynku.

Steel Envelope pozwala ArcelorMittal dotrzeć do architektów, biur projektowych, wykonawców oraz właścicieli projektów w nowy sposób.

- Jako producent wyrobów stalowych płaskich ArcelorMittal oferuje tylko część rozwiązań dla budownictwa. Niemniej jednak to dla nas bardzo ważne, aby nawiązać kontakt z architektami, gdyż nasze produkty mają znaczny wpływ na końcowy wygląd i estetykę, a architekci są głównymi interesariuszami w przemyśle budowlanym - wyjaśnia Jérôme Guth, odpowiedzialny za rozwój segmentu budowlanego w ArcelorMittal Europe – wyroby płaskie.

Ze strony internetowej Steel Envelope klienci i architekci mogą zaczerpnąć informacje o produktach, zainspirować się albo zamówić próbki produktów. Strona internetowa oraz katalog są przeznaczone nie tylko dla architektów.

- Dla każdego, kto przetwarza blachy ArcelorMittal na potrzeby budownictwa, na przykład w płyty czy dachówki, Steel Envelope będzie obszerną bazą wiedzy - informuje Jérôme Guth.

Steel Envelope to zaproszenie nie tylko do odkrycia produktów stalowych ArcelorMittal, ale także do kontynuowania z nami dialogu, abyśmy wspólnie mogli tworzyć, projektować oraz budować najbardziej inspirujące budynki wykonane ze stali.

Steel Envelope w formie papierowej

Limitowana wersja katalogów Steel Envelope została wydrukowana i będzie dystrybuowana do architektów w Europie. Oprócz próbek, w katalogu znajdują się też zdjęcia oraz praktyczne wskazówki dotyczące każdego gatunku stali. Próbki można łatwo oderwać, tak by dało się je obejrzeć w świetle sztucznym i naturalnym. Przedstawione w nim zostały próbki gatunków metalicznie powlekanych (Magnelis®, Aluzinc® Florelis, and Indaten®) oraz wstępnie malowanych (Granite® and Estetic®).

Podobnie jak na stronie internetowej Steel Envelope, katalog zawiera opcje wyboru produktu, który pomaga architektom i projektantom wybrać właściwy gatunek stali odpowiadający ich potrzebom.

Poniżej link do strony Steel Envelope

industry.arcelormittal.com/steelenvelope

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem