Aktualności

ArcelorMittal wprowadził Granite® Storm – nową stal do produkcji pokryć dachowych

08/04/2014

Marzec 2014 - ArcelorMittal wprowadził Granite® Storm, nową powlekaną powłoką organiczną stal przeznaczoną do produkcji pokryć dachowych, która zapewnia przedłużoną trwałość, matowe wykończenie i wyjątkową elastyczność. Materiał sprawdzi się zwłaszcza w projektach, w których szczególną rolę odgrywa estetyka i trwałość, a oferując najwyższy poziom niezawodności stanowi także doskonałą alternatywę dla tradycyjnego pokrycia dachów.
Dzięki Granite® Storm dachy moga służyć wielu pokoleniom. Ta niezwykła trwałość możliwa jest dzięki połączeniu cienkiej i zarazem elastycznej warstwy z podłożem wykonanym z metalicznej stali.
Odporna na promienie słoneczne i korozję
Właściwości farby, którymi pokryta jest Granite® Storm zapewniają wyjątkowy poziom odporności na promienie słoneczne (kategoria RUV4) oraz gwarantują niezmienność koloru. Przed wprowadzeniem produktu Granite® Storm na rynek został on dokładnie sprawdzony w warunkach laboratoryjnych oraz w zewnętrznym środowisku morskim. Pozytywne wyniki testów wykonanych w tak wymagających warunkach pozwalają ArcelorMittal zaoferować swoim klientom 30-letnią gwarancję.
Estetyczny wygląd
Linia powlekanej stali Granite® Storm firmy ArcelorMittal dostępna jest w wielu kolorach. Szeroka paleta barw pasuje do estetyki tradycyjnych dachów, wpisując się zarówno w otoczenie miejskie, jak i wiejskie.
Plastyczność
Plastyczność jest kluczowym elementem pokryć dachowych. Granite® Storm z wysoce elastyczną powłoką, umożliwia zarówno formowanie nowych, jak i tradycyjnych wzorów. Zastosowany system malarski pozostaje niezmieniony nawet po uformowaniu i gwarantuje niezłuszczanie się farby.
Zaprojektowany dla ekologicznych budynków
Granite® Storm, który nie zawiera ciężkich metali oraz chromianu, wraz z innymi produktami  Granite® wchodzi w skład przyjaznej środowisku linii ArcelorMittal Nature. Produkt tworzony jest ze stali pochodzącej z  recyklingu oraz pokrywany farbami przyjaznymi środowisku.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem