Aktualności

Bohaterowie z kalendarza

12/12/2012

Jak to jest, gdy widzi się swoje zdjęcie powielone w 3,5 tys. egzemplarzy? Jak to jest, gdy patrzy się na siebie przez 30 dni w miesiącu? No cóż, będą musieli jakoś to znieść! Oni – bohaterowie hutniczego kalendarza ArcelorMittal Poland Anno Domini 2013. Jest ich 22. Reprezentują wszystkie oddziały firmy.
Nowy rok 2013 rozpoczniemy i spędzimy właśnie z nimi! To już kolejna edycja firmowego kalendarza, której bohaterami są pracownicy ArcelorMittal Poland. Patronując poszczególnym miesiącom – nieprzypadkowo znaleźli się w określonej scenerii: czy to na łonie natury, czy w biurach lub na ulicy. W czynnościach „modeli”  i sielskich bądź urbanistycznych plenerach ukryta jest jeszcze jedna konotacja i znaczenie – przedmioty bądź obiekty, wykonane z  produktów wytwarzanych w oddziałach ArcelorMittal Poland, znajdujące zastosowanie w wielu branżach: w przemyśle samochodowym, lotniczym, konstrukcjach stalowych, budownictwie,  czy produkcji sprzętu agd.


Efekt końcowy oceńcie sami!

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem