Aktualności

BUDMA 2014 – targi stalowych inspiracji

20/03/2014

14 marca zakończyła się tegoroczna edycja targów BUDMA, które są największą imprezą  dla branży budowlanej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Już w pierwszym dniu targów nasze stoisko otrzymało nagrodę Acanthus Aureus za dostosowanie jego wyglądu do strategii marketingowej firmy.

Podobnie  jak w poprzednich latach, wspólnie, na jednym stoisku, wystawiały się poszczególne spółki grupy ArcelorMittal. Płaskie półwyroby stalowe zaprezentował Flat Carbon Europe Poland. Szeroką gamę stalowych produktów dla budownictwa pokazał Distribution Solutions Poland. Z kolei Construction Polska zaprezentował blachy profilowane elewacyjne i dachowe, płyty warstwowe, stropy zespolone, lekkie konstrukcje stalowe.  - Kontynuujemy  dobrą tradycję budowania efektu synergii – mniejsze koszty jednostkowe, większy efekt finalny - zauważa Andrzej Węgrzynowski, menedżer ds. marketingu i rozwoju rynku, ArcelorMittal Distribution Solutions Poland.
Wpisując się w tegoroczne motto targów „Inspiracje. Budowa. Remont" i doceniając znaczenie architektury w całym procesie budowlanym, ArcelorMittal po raz pierwszy zaprezentował gotowe obiekty z wykorzystaniem blach łukowych (hala łukowa) i konstrukcji stalowej (wiata garażowa) . Są to hale stalowe łukowe oraz wiaty garażowe stalowe. - Docelowym rynkiem dla hal z pokryciem łukowym jest rolnictwo. Takie obiekty mogą znaleźć zastosowanie jako zadaszenia dla maszyn rolniczych, materiałów sypkich  i małych warsztatów – rekomenduje produkty A. Węgrzynowski.

Po raz pierwszy podczas targów BUDMA odbyła się konferencja zorganizowana przy współpracy z Polską Izbą Konstrukcji Stalowych "Konstrukcje Stalowe Trwałe i Piękne". Specjaliści branżowi podjęli m.in. tematy związane z polską branżą konstrukcji stalowych oraz jej potencjałem, antykorozją, mostami i wiaduktami ze stali a także technologią gięcia stali.

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem