Aktualności

Budownictwo przyszłości

14/02/2013

„Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura” – pod takim tytułem, od 29 stycznia do 1 lutego w Poznaniu, odbywały się tegoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA.
Tematyka 22. edycji targów skoncentrowana była wokół prezentacji inteligentnych systemów projektowania, oszczędnych, niskoenergetycznych technologii, innowacyjnych materiałów i systemów zabudowy oraz zintegrowanego sterowania i nowoczesnego zarządzania budynkiem.
Spółki należące do grupy ArcelorMittal, podobnie jak w latach poprzednich, prezentowały się na wspólnym stoisku, które kolejny raz z rzędu zostało nagrodzone statuetką Acanthus Aureus, „za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy na targach".
Na wspólnym stoisku swoje produkty prezentowało pięć spółek z grupy: ArcelorMittal Commercial Long Poland, ArcelorMittal Construction, ArcelorMittal Distribution Solutions, ArcelorMittal Wire Solutions oraz ArcelorMittal FCE Poland.
Tegoroczna oferta grupy ArcelorMittal skupiała się w głównej mierze na prezentowaniu finalnych produktów klientów i wykorzystaniu przez nich stali pochodzącej z polskich hut. Wśród prezentowanych produktów znalazły się profile do suchej zabudowy o podwyższonych opornościach antykorozyjnych, systemy rynnowe oraz specjalne blachy trapezowe pozwalające na ich stosowanie w wymagającym środowisku (np. jako elementy budynków gospodarczych).

Informacja o korzystaniu przez stronę internetową ArcelorMittal Poland z plików cookies:

Serwis poland.arcelormittal.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez poland.arcelormittal.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.

Więcej informacji znajdą Państwo w „Polityce prywatności serwisu poland.arcelormittal.com”

Rozumiem